Popis výrobku

Hledáte ideální vitrínu pro váš moderní obývací pokoj? Seznamte se s nízkou vitrínou Arcano 72 cm - Dub artisan/šedý grafit.

Tato vitrína vyniká svým stylovým designem, který kombinuje artisan dub a šedý grafit. Její rozměry 72 x 154 x 40 cm ji činí ideální volbou pro každý interiér. Skvěle se hodí do moderních i tradičních prostor a stane se skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje.

Arcano vitrína je vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm, což zaručuje její vysokou odolnost a dlouhou životnost. Je vybavena třemi policemi a tyčí na oblečení, což poskytuje dostatek prostoru pro uskladnění vašich věcí. Navíc je na soklu, což zaručuje stabilitu a bezpečnost.

Výhodou je také snadná montáž, kterou si můžete provést sami. Vitrína je dodávána v balení s kovovými panty a bez úchytu, což zaručuje její jednoduchou manipulaci a montáž. S vitrínou Arcano 72 cm - Dub artisan/šedý grafit získáte nejen stylový a praktický kus nábytku, ale také kvalitní a dlouhodobé řešení pro uskladnění vašich věcí.

Vlastnosti produktu:

  • Robustní konstrukce → Tato nízká vitrína Arcano je vyrobena z 16 mm laminované desky, což zaručuje jej dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Pro vás to znamená nábytek, který vydrží léta bez nutnosti výměny.
  • Optimální rozměry → S rozměry 72 x 154 x 40 cm, tato vitrína nabízí dostatek prostoru pro uložení vašich věcí, aniž by zbytečně zabírala místo v místnosti. Ideální řešení pro ty, kteří hledají funkční a prostorově efektivní nábytek.
  • Praktické vybavení → Vitrína je vybavena třemi policemi a tyčí na oblečení, což zajišťuje maximální využití prostoru. Umožňuje vám to uspořádat a snadno přistupovat k vašim věcem.
  • Snadná montáž → Tento nábytek je dodáván v balení, což umožňuje snadnou a rychlou montáž. Žádné další náklady na montáž, žádné komplikace. Stačí jen sledovat pokyny a můžete se těšit na svůj nový kus nábytku.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 72 cm,

  • výška: 154 cm,

  • hloubka: 40 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

grafit

barevné provedení korpusu

dub artisan

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

čelní části

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel. Její vícevrstvá konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost potřebnou pro každodenní použití. Laminát, který desku pokrývá, je odolný proti poškrábání, nárazům a skvrnám, což znamená, že nábytková čela budou dlouho vypadat skvěle. Díky široké škále vzorů a barev laminátu nabízejí čela nábytku z 16mm laminované desky nejen pevnou konstrukci, ale také estetický vzhled. Další výhodou laminátové desky je snadné čištění a údržba. K odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík, takže vaše nábytkové fronty budou vždy vypadat svěže a čistě.

Přední část

sklo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost skla jako suroviny pro výrobu nábytkových čel. Skleněná čela jsou synonymem moderního designu a vysoké kvality. Sklo je nejen mimořádně estetické, ale také odolné a snadno se čistí. Díky svému hladkému povrchu se snadno čistí a je odolné vůči skvrnám nebo poškrábání. Je ideálním řešením pro ty, kteří ve svých interiérech oceňují jednoduchost a krásu. Sklo navíc opticky zvětšuje prostor a dodává místnosti lehkost a jas. Lze jej také použít k podsvícení, čímž vzniká jedinečný vizuální efekt.

Typ nožičky

sokl

Další informace
Podívejte se na eleganci a funkčnost nábytku s nohami v podobě podstavce. Podstavec je pevná a stylová základna, která dodává nábytku jedinečný charakter. Výhod nábytku s nohami ve tvaru soklu je celá řada. Zaprvé poskytují stabilitu a pevnost, což zaručuje dlouhodobé používání bez obav z posunutí nebo poškození. Zadruhé, nohy soklu dodávají nábytku jedinečný vzhled a dodávají mu eleganci a modernost. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří hledají estetické a designové prvky ve svém interiéru. Kromě toho může kus nábytku s podstavnými nohami také usnadnit udržování čistoty.

Typ nožek

kluzáky / gumové podložky

Další informace
Objevte inovativní řešení pro váš nábytek - nožičky v podobě gumových podložek. Jejich výhody jsou mimořádně přesvědčivé. Zaprvé, gumové podložky účinně chrání podlahu před poškrábáním a poškozením a udržují Váš nábytek i podlahu ve výborném stavu. Za druhé poskytují vynikající stabilitu, eliminují vibrace a nežádoucí pohyb nábytku. To pro vás znamená větší pohodlí a větší bezpečnost. Zjistěte, jak snadno a účinně mohou gumové podložky zlepšit kvalitu používání vašeho nábytku. Jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení odolnosti, stability a chtějí chránit podlahu před poškrábáním.

Provedení

Hrana

ABS

úchytky

nejsou

Panty

kovové, krycí

Vybavení

Počet polic

1

Tyč na oděvy

1

Osvětlení

Jako doplňková možnost

LED

Doplňkové vlastnosti

Nutná montáž do zdi

ano

Montáž

Vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Doplňující informace

Dvouletá záruka

Hodnocení zákazníků

/nizka-vitrina-arcano-72-cm---dub-artisan-sedy-grafit-p-157043-1064-1064.html