Pohovky a gauče | nabytek-bogart.cz

Pohovky a gauče

Příjemně strávený čas při odpočinku je snem každého člověka, zvlášť když přijde domů po těžkém pracovním dnu. Tento nábytek je symbolem relaxu už odjakživa a jako doplněk obývacího pokoje je také výborným dekoračním prvkem. Dobře sladšný nábytek by měl být velmi komfortní, vhodně vyprofilovaný, měl by mít měkké sedadlo a příjemné opěradlo. Dále by měl obsahovat rozkládací postel pro každého kdo na ní bude chtít spát.

Při projektování našich čalouněných pohovek jsme se snažili splnit všechno co se na moderní pohovku sluší a patří. Nábytek je potažený kvalitní potahovou látkou příjemnou na dotek a s dlouhodobou životnosti. I pohovky jedno-osobové mohou být rozkládané.

Nabízíme různé styly, tvary, vzory a barvy, takže si vybere opravdu každý. Dostupné jsou jak klasické moderní modely tak i modely pro mládež nebo v elegantním retro stylu.

U většiny pohovek jsou na výběr různé druhy nožek. Můžete si objednat polštáře na zip, které se dají jednoduše vyčistit a vybrat barevné provedení. Nakonec si můžete změnit i rozměr samotné pohovky, ale v tom případě prosíme o konzultaci s prodejcem.


více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 450