Pohovky | nabytek-bogart.cz

Pohovky

Jaký způsob klidného odpočinku zvolíte, chcete-li chvíli po obědě relaxovat? Možná si vyberete pohodlnou pohovku, na níž se dobře nejen sedí, ale také leží. Může být rozkládací nebo s úložným prostorem či dvoumístná na každodenní spaní. V každém případě se musí do interiéru vašeho bytu hodit. Pohovka je praktická i pro případné přespání návštěvy. A lehnou si na ni rády i malé děti, když na ně přijde při hraní a dovádění únava. Nábytek Bogart vám nabízí pohovky pro každou příležitost, protože známe potřeby našich zákazníků a snažíme se jim vyjít vstříc pečlivým výběrem našeho zboží.

Pohovka s úložným prostorem je praktický doplněk bytu

 

Jestliže chcete rozumně vyřešit chybějící úložný prostor ve svém obydlí, pak vybírejte takovou pohovku, která ho ve svém vnitřku ukrývá. Díky tomu získáte místo pro uskladnění věcí, jež momentálně nepotřebujete. Ideální je to pro uložení sezónního oblečení nebo různých věcí a potřeb. Oblečení můžete dát do vakuových pytlů, a tímto ještě zmenšit jejich objem. Díky tomu se pak snadněji s nimi manipuluje, protože místo velkého a objemného balíku máte jen nízkou placku, již pohodlně uložíte do úložného prostoru pohovky.


Pohovka s úložným prostorem vám tak udělá dvojí službu. V klidu a pohodlí se na ni vyspíte a ještě i věci schováte. Možná, že ideálnější variantou bude rozkládací pohovka s úložným prostorem. Ta je totiž ještě důmyslnější než běžná pohovka. Díky rozložení z ní uděláte pohovku pro více osob a ještě v ní uložíte věci, jež je nutné uschovat.

 

Rozkládací pohovky vám ušetří místo

 

Nábytek Bogart nabízí rozkládací pohovky s barevným čalouněním ve světlých i tmavých tónech potahů. Vybírat můžete také mezi těmi, které jsou zkombinované se dřevem, a tím vytvářejí zajímavé detaily. Rozkládací pohovku využijete v obývacím pokoji jako součást sedací soupravy. Je vhodná hlavně v bytech, kde není příliš místa a je s ním třeba rozumně šetřit.

Některé pohovky jsou totiž určené i na každodenní spaní v případě, že v malém bytě chybí ložnice. Pohovka na každodenní spaní musí umět odolávat zvýšené zátěži a být přitom i hezká z hlediska designu. Obvykle bývá vybavena jednoduchým a zároveň důmyslným systémem rozkládání, abyste si mohli místo pro spaní připravit během krátké chvilky. Většinou postačí jen jeden šikovný pohyb rukou a pohovka je rozložená. A ani její složení zpět do původního stavu není složité.

 

Dvoumístná pohovka

Jestliže sháníte do svého bytu pohovku menších rozměrů, pak vybírejte tu mezi dvojmístnými pohovkami. Jsou určeny pouze pro dvě osoby a hodí se do jakéhokoliv obydlí, ale do těch s omezených prostorem mnohem více. Mohou sloužit zároveň jako sedačka v obývacím pokoji určená k relaxaci, čtení knihy nebo sledování televize. Některé dvoumístné pohovky jsou také rozkládací, takže z nich snadno vytvoříte místo pro přespání dvou osob. Vhodné je to pro krátkodobé ubytování vašich hostů. Nábytek Bogart nabízí i tyto pohovky v různých variantách – například ty s úložným místem navíc patří i velmi praktickým bytovým doplňkům.

 

Jiné kategorie:

Obývací stěny - Nábytkové komplety - Komody - Vitríny - Regály - Skříně - SkříňkySkříně s posuvnými dveřmi - Poličky - Televizní stolky - Konferenční stolky

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 811