Popis výrobku

Křeslo s manuální funkcí relax Legend 1RF man

Křeslo Legend je nabídka, která okouzlí dokonce i nejnáročnější zákazníky. Subtilní provedení, zaoblená linie nábytku stylově zdůrazňuje různého druhu kompozice. Model je vybavený manuální funkcí relax, díky čemuž zajišťuje komfortní odpočinek v obývacím pokoji.
 
Pevná konstrukce sedáku vyrobená na základu vlnitých pružin a pěn, zajišťuje výjimečnou hodnotu nabídky. Nábytek můžete přizpůsobit k vlastnímu vkusu díky možnosti výběru libovolného odstínu přírodní kůže nebo látky. 

Vlastnosti produktu: 

 • typ: křeslo pro jednu osobu
 • moderní design
 • solidní provedení
 • nastavitelná opěrka hlavy
 • výška sedáku 46 cm
 • luxusní komfort odpočinku
 • model vybavený manuální funkcí relax
 • možnost provedení v potahové látce nebo přírodní kůži
 • možnost výběru barevného provedení nožek
 • přešití s možností změny barevného provedení - možnost se týká pouze přírodní kůže
    
 

               pohodlné opěradlo                              atraktivní přešití                                 vysoká kvalita

 

Provedení:

 • sedadlo - vlnité pružiny typu B (oblouková pružina, šipka ohnutí do cca 10 cm - u této pružiny sedadlo je měkčí - práce na delším kusu), vysoce elastická pěna + polyuretanová pěna. Více podrobností na téma výplní v čalouněném nábytku najděte na našem blogu
 • opěradlo - elastické pásy, vložka silicon
 • potahová látka - možnost stvoření, díky výběru látky v konfigurátoru. Pamatujte na to, že v závislosti na druhu materiálu existují příplatky. 
 • nožky - dřevěné
 • výrobce připouští menší rozdíly v rozměrech uvedeného nábytku ± 5 cm

Podívejte se na plnou kolekci Legend od Bydgoský Nábytek:

 

 

související kategorie čalounického nábytku: 

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 105 cm,

 • wysokość

  výška: 89-103 cm,

 • głębokość

  hloubka: 102 cm,

 • Výška sedáku: 46 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Možnost výběru

barevné provedení

Barva nožiček

volitelné

Provedení

sedák

vysoce elastická pěna HR

Další informace
Objevte bezkonkurenční pohodlí a trvanlivost s nábytkem do obývacího pokoje s vysoce elastickým pěnovým sedákem HR. Vysoce elastická pěna HR je materiál s vynikající pružností, který se přizpůsobí Vašemu tělu a poskytuje mu ideální oporu. Kromě toho se vyznačuje výjimečnou odolností - nedeformuje se a její vlastnosti po použití znovu získají původní tvar. Výsledkem je, že nábytek do obývacího pokoje se sedákem z vysoce elastické pěny HR bude dlouho odolný, měkký a pružný.

sedák

polyuretanová pěna T35

Další informace
Když si vyberete nábytek do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T35, neinvestujete jen do pohodlí, ale také do trvanlivosti a kvality. Tato vysoce kvalitní polyuretanová pěna T35 má optimální úroveň měkkosti a pružnosti. Poskytuje bezkonkurenční pohodlí při sezení, přizpůsobuje se Vašemu tělu a nabízí vynikající oporu zad a svalů. Díky své odolnosti si polyuretanová pěna T35 zachovává svůj tvar a pružnost i při intenzivním používání, což zaručuje dlouhotrvající pohodlí. Nedeformuje se ani nekroutí, což znamená, že si budete užívat pohodlí po mnoho let.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

opěradlo

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pružné pásy materiálu, které se používají při vyplňování zadní části čalouněného nábytku. Jsou klíčovým prvkem, který zajišťuje nejen výjimečné pohodlí, ale také odolnost a dlouhou životnost výrobku. Proč si pořídit nábytek s výplní opěradla z čalounických popruhů? V první řadě poskytují čalounické popruhy vynikající oporu zad. Díky své elasticitě a pružnosti rovnoměrně rozkládají váhu Vašeho těla a poskytují optimální oporu Vaší páteři. Díky tomu si můžete užívat dlouhé hodiny odpočinku bez nepříjemných pocitů nepohodlí. Kromě toho čalounické popruhy umožňují zachovat tvar a vzhled nábytku. Díky nim si opěradlo zachovává svůj původní tvar a nedeformuje se ani nepadá.

opěradlo

silikonová vsádka

Další informace
Silikonová vsádka je inovativní řešení používané ve výplních opěradel čalouněného nábytku. Proč zvolit tuto technologii? Důvod je jednoduchý - poskytuje výjimečné pohodlí a luxusní dojem. Silikonová vsádka je mimořádně měkká a pružná a dokonale se přizpůsobí vaší siluetě. Díky tomu ucítíte, jak opěradlo nábytku dokonale podpírá a obepíná Vaše záda, a poskytuje tak neuvěřitelné pohodlí. Silikonová vsádka se navíc vyznačuje svou odolností a pružností, což znamená, že se ani po mnoha letech používání nedeformuje a neztrácí svou pružnost. Řešení, které poskytuje dlouhotrvající oporu a stálé pohodlí.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

Funkce relaxu

ano

manuálna

Doplňkové vlastnosti

Nastavitelné loketní opěrky

ne

Nastavitelné opěrky hlavy

ano

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Relaxační křeslo Legend 1RF - manuální ovládání

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/relaxacni-kreslo-legend-1rf---manualni-ovladani-p-34068-1634-1634.html