Popis výrobku

Hledáte dokonalý rohový gauč pro váš moderní obývací pokoj? Seznamte se s produktem Lonigo Mini - šedý Salvador 15 Anthracite.

Tento elegantní šedý gauč Salvador 15 Anthracite je skvělým doplňkem do jakéhokoli moderního obývacího pokoje. Jeho design je jednoduchý, ale sofistikovaný, díky čemuž se stane centrálním bodem vašeho obývacího pokoje. Šedá barva je navíc velmi univerzální a snadno se hodí k jakémukoli interiéru.

Lonigo Mini je nejen krásný, ale také praktický. Jeho konstrukce je vyrobena z dřeva, což zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost. Sedák a opěradlo jsou vyplněny polyuretanovou pěnou T30, která poskytuje optimální komfort při sezení. Rozměry 255 x 98 x 170 cm zaručují dostatek místa pro relaxaci, a pokud potřebujete ještě více místa, gauč je vybaven i prostornou zásuvkou pro uložení.

Tento gauč je navíc vybaven nožičkami z umělé hmoty, které zaručují jeho stabilitu a zároveň chrání vaši podlahu před poškrábáním. Materiál čalounění je hydrofobní, takže se nemusíte bát, že by se na něm objevily skvrny od rozlitých nápojů. A co je nejlepší? Tento nábytek je samostatně stojící, takže ho můžete umístit kamkoli v místnosti, aniž byste museli měnit celkové uspořádání nábytku.

Vlastnosti produktu:

  • Praktické rozměry → S rozměry 255 x 98 x 170 cm, tato rohová sedací souprava Lonigo Mini je ideální pro menší obývací pokoje, kde je důležité efektivně využít prostor. Její kompaktní velikost umožňuje pohodlné sezení pro celou rodinu, aniž by zabírala příliš mnoho místa.
  • Pohodlí a funkčnost → Tato sedací souprava je vybavena polyuretanovou pěnou T30, která zajišťuje maximální pohodlí při sezení. Kromě toho, díky rozkládací funkci a hloubce spací plochy 120 cm, může být tato sedací souprava snadno přeměněna na pohodlné lůžko pro hosty.
  • Skvělá konstrukce → Dřevěná konstrukce a nožičky z umělé hmoty zaručují stabilitu a dlouhou životnost. Její samostatné postavení umožňuje snadnou údržbu a čištění pod ní.
  • Uložný prostor → Tato sedací souprava je navíc vybavena zásuvkou pro uložení předmětů, jako jsou polštáře nebo deky. Tím šetří místo v obývacím pokoji a udržuje ho vždy v pořádku.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 255 cm,

  • výška: 98 cm,

  • hloubka: 170 cm,

  • Spací plocha: 200 x 120 cm,

Více parametrů

Typ sedací soupravy

L

pravostranný

Materiál čalounění

Barva

šedá

Typ

Salvador 17

Vlastnosti

hydrofobní materiál

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

sedák

Bonellovy pružiny

Další informace
Bonellovy pružiny jsou inovativním řešením, které zajišťuje odolnost výplní sedadel čalouněného nábytku. Každá pružina je samostatně zabalena a spojena se sousedními, což vytváří mimořádně stabilní strukturu. Díky tomu poskytuje sedadlo optimální oporu tělu, eliminuje pocit tvrdosti a zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti. Bonellovy pružiny se vyznačují vysokou pružností, která se promítá do pohodlí. Reagují na tlak, přizpůsobují se tvaru těla a poskytují optimální oporu pro každý kontaktní bod. Pružiny bonell jsou navíc mimořádně trvanlivé a odolné vůči deformaci. Jejich robustní konstrukce znamená, že si sedák zachovává svůj původní tvar po dlouhou dobu bez ohledu na intenzitu používání.

opěradlo

polyuretanová pěna T30

Další informace
Polyuretanová pěna T30 je materiál s vynikající hustotou a pružností. Díky své hustotě a pružnosti se tato pěna dokonale přizpůsobuje tvaru těla, poskytuje optimální oporu páteři a snižuje tlak na záda. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vysokou odolností, což znamená, že si opěradlo nábytku zachová své vlastnosti po dlouhou dobu.

nožičky

umělá hmota

Další informace
Objevte revoluční řešení pro svůj interiér - nábytek s plastovými nohami. Naše nohy poskytují nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod. Zaprvé, jejich lehká konstrukce usnadňuje přemisťování nábytku, což je užitečné zejména při úklidu nebo přestavování. Za druhé, umělá hmota je odolná vůči vlhkosti a skvrnám, takže se nohy snadno čistí. Nemusíte se obávat ani o trvanlivost - naše nohy jsou pevné, stabilní a odolné proti poškození.

Rozkládání

Ano

Delfin

Úložný prostor

ano

zásuvka

Doplňkové vlastnosti

volně stojící nábytek

ano

Další modely ze stejné kolekce

ano

Montáž

vlastní

díly s namontovanými zapadkami

Další informace
Jednotlivé komponenty jsou opatřeny západkami, které se přímo překrývají zasunutím jedné západky do druhé.

Hodnocení zákazníků

/rohova-sedaci-souprava-do-obyvaciho-pokoje-lonigo-mini-prava---seda-salvador-15-anthracite-p-154834-1634-1634.html