Popis výrobku

Hledáte dokonalou rohovou sedací soupravu, která by se stala středobodem vašeho moderního obývacího pokoje? Seznamte se s naším produktem - Rohová sedací souprava Nollis s funkcí spaní pravá strana - šedý samet Velluto 16.

Tato rohová sedací souprava vás okouzlí svým elegantním designem a šedým sametem Velluto 16, který dodává nábytku luxusní vzhled. Její rozměry 253 x 106 x 165 cm jsou ideální pro prostorné obývací pokoje, kde se stane dominantou interiéru.

Sedací souprava Nollis je vyrobena z vysoce kvalitní borovice a dřevotřísky, což zaručuje její dlouhou životnost. Pohodlí při sezení zajišťuje sedák z polyuretanové pěny T25. Souprava je navíc vybavena kovovými nožičkami, které jsou nejen stylové, ale také zvyšují její stabilitu.

Tato sedací souprava nabízí také praktickou funkci spaní s hloubkou spací plochy 212 cm, což ji činí ideálním řešením pro návštěvy nebo pro relaxaci při sledování televize. Je navíc volně stojící, takže ji můžete umístit kamkoliv v místnosti.

Vlastnosti produktu:

  • Rohová sedací souprava s funkcí spaní → Tato funkce vám umožní proměnit obývací pokoj na pohodlné místo pro spaní během několika sekund. To je ideální řešení pro návštěvy nebo pro ty, kteří žijí v malých prostorech.
  • Velké rozměry → S rozměry 253 x 106 x 165 cm, je tato sedací souprava ideální pro velké obývací pokoje. Poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci a zábavu.
  • Vysoká kvalita materiálů → S borovicovým korpusem a kovovými nožičkami, tato sedací souprava je vysoce odolná a dlouhodobě trvanlivá. Polyuretanová pěna T25 v sedáku zajišťuje pohodlí při sezení.
  • Samostatně stojící nábytek → Tato sedací souprava může stát samostatně, což vám umožňuje flexibilněji uspořádat váš obývací pokoj podle vašich potřeb a preferencí.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 253 cm,

  • výška: 106 cm,

  • hloubka: 165 cm,

  • Spací plocha: 140 x 212 cm,

  • Výška nohou: 10

  • Výška sedu: 41 cm,

Více parametrů

Typ sedací soupravy

L

pravostranný

Materiál čalounění

Barva

šedá

Typ

Velluto 16

Skupina

velur

Provedení

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T25

Další informace
Objevte vynikající pohodlí a odolnost s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T25. Díky své speciální struktuře se polyuretanová pěna T25 dokonale přizpůsobí tvaru Vašeho těla, poskytne optimální oporu a správnou měkkost. Navíc je trvanlivá a odolná vůči deformaci, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Pokud si vyberete nábytek do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T25, investujete do spolehlivé kvality a dlouhotrvajícího pohodlí. Přijďte si vyzkoušet dokonalé pohodlí, které si přejete a zasloužíte. Váš odpočinek a spokojenost jsou pro nás prioritou.

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

sedák

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pásy pružného materiálu, které jsou strategicky umístěny v čalounění sedadla. Jejich hlavní výhodou je, že zajišťují dostatečné napětí a pružnost, což se projevuje trvalou podporou těla. Zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti uživatele na celou plochu sedadla, čímž eliminují tlak na jednotlivé body. Popruhy čalounění také přispívají k odolnosti sedadla. Díky nim si nábytek zachovává svou původní podobu po mnoho let. Čalounické pásy zabraňují deformaci a poskytují dlouhodobou oporu a pohodlí.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

sedák

vatelín

Další informace
Objevte jedinečné pohodlí a útulnost díky sedací soupravě do obývacího pokoje s vatelínem. Vatelín je druh výplňového materiálu, který se používá v čalouněném nábytku, včetně sedáků nábytku do obývacího pokoje. Jedná se o vláknitý materiál, obvykle vyrobený z polyesteru nebo směsi různých vláken, který má za úkol poskytnout sedačce měkkost, pohodlí a objem. Naše výplň poskytuje měkkost a pohodlí, po kterém toužíte po dlouhém dni. Naše sedací souprava z vatelínových vláken je navíc nejen výjimečně měkká, ale také trvanlivá a odolná proti oděru, což znamená, že Vám vydrží po mnoho let.

nožičky

kovové

Další informace
Přesvědčte se o spolehlivosti a moderním designu nábytku s kovovými nohami. Tyto pevné a stylové nohy dodají vašemu interiéru jedinečný nádech. Zajišťují stabilitu a odolnost, takže se z nábytku můžete těšit po mnoho let. Kovové nohy se také snadno čistí a udržují hygienu v okolí nábytku - stačí je otřít vlhkým hadříkem. Jejich minimalistický design se navíc dokonale hodí k různým stylům interiéru, od moderního až po industriální.

Korpus

borovice

Doplňkové vlastnosti

volně stojící nábytek

ano

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

60 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

92 cm x 63 cm x 162 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

59 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

92 cm x 63 cm x 171 cm

Hodnocení zákazníků

/rohova-sedaci-souprava-nollis-s-funkci-spani-prava-strana---sedy-samet-velluto-16-p-159781-1634-1634.html