Popis výrobku

Rohová sedací souprava s funkcí spaní Ergo 2,5F-E-1HT/BK - Etap Sofa

Rohová modulová sedací souprava Ergo v konfiguraci 2,5F-E-1HT/BK je reprezentativní nábytek z moderní kolekce Ergo od Etap Sofa. Nábytek okouzluje především atraktivní formou inspirovanou moderním nábytkovým designem, což dodatečně zdůrazní vkusná prošívání. Model zajišťuje také i vysokou funkčnost, díky přítomnosti úložného prostoru a možnosti rozložení na spací plochu o rozměrech 120x197 cm. Rohovou sedací soupravu Ergo můžeme vyrobit v mnoha dostupných variantách látek nebo přírodních kůže na výběr. 

Vlastnosti produktu: 

 • typ: modulová rohová sedací souprava (2,5F-E-1HT/B) pravá strana
 • moderní styl
 • masivní forma
 • nastavitelné opěrky hlavy
 • vysoký komfort odpočinku
 • možnost provedení v látce a kůži
 • neexistuje možnost provedení v ekologické kůži 
 • možnost výběru barevného provedení nožek
 • možnost výběru barevného provedení nití (pouze v případě přírodní kůže)
 • jiná specifika provedení v látce Carabu
 • spací plocha typu sedalift o rozměrech: 120x197
 • vybavený úložným prostorem
       

     
          nastavitelné opěrky hlavy                         vkusná prošívání                                    masivní forma 

Rohová sedací souprava se skládá z následujících segmentů:

Provedení:

 • sedadlo - vlnité pružiny typu B (oblouková pružina, šipka ohnutí do cca 10 cm - u této pružiny sedadlo je měkčí - práce na delším kusu) + vysoce elastická pěna + polyuretanová pěna. Více podrobností na téma výplní v čalouněném nábytku najděte na našem blogu
 • funkce spaní - vlnité pružiny typu A + polyuretanová pěna
 • opěradlo - elastické pasy + polyuretanová pěna, vložka silicon
 • čalounická látka nebo přírodní kůže - možnost stvoření nábytku, díky výběru látky v konfigurátoru. Pamatujte na to, že v závislosti na druhu materiálu existují příplatky. 
 • dřevěné nožky 

Podívejte se na plnou kolekci Ergo od Etap Sofa:

 

Související kategorie čalouněného nábytku: 

 

Soubory ke stažení:

Složení sady

Sada obsahuje 3 výrobků

Obsah sady

Rohová sedací souprava s funkcí spaní Ergo 2,5F-E-1HT/BK

Modul s funkcí spaní Ergo 2,5F L/P
Modul s funkcí spaní Ergo 2,5F L/P

163 x 100 x 89 cm (šíř/výš/hlou)

Kusů: 1

Modul rohový Ergo E
Modul rohový Ergo E

97 x 97 x 89 cm (šíř/výš/hlou)

Kusů: 1

Modul s úložným prostorem Ergo 1 HT/BK L/P
Modul s úložným prostorem Ergo 1 HT/BK L/P

100 x 112 x 89 cm (šíř/výš/hlou)

Kusů: 1

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 260 cm,

 • wysokość

  výška: 89 cm,

 • głębokość

  hloubka: 209 cm,

 • Spací plocha: 197 x 120 cm,

 • Výška sedáku: 47 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Možnost výběru

Provedení

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

opěradlo

polyuretanová pěna T30

Další informace
Polyuretanová pěna T30 je materiál s vynikající hustotou a pružností. Díky své hustotě a pružnosti se tato pěna dokonale přizpůsobuje tvaru těla, poskytuje optimální oporu páteři a snižuje tlak na záda. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vysokou odolností, což znamená, že si opěradlo nábytku zachová své vlastnosti po dlouhou dobu.

opěradlo

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pružné pásy materiálu, které se používají při vyplňování zadní části čalouněného nábytku. Jsou klíčovým prvkem, který zajišťuje nejen výjimečné pohodlí, ale také odolnost a dlouhou životnost výrobku. Proč si pořídit nábytek s výplní opěradla z čalounických popruhů? V první řadě poskytují čalounické popruhy vynikající oporu zad. Díky své elasticitě a pružnosti rovnoměrně rozkládají váhu Vašeho těla a poskytují optimální oporu Vaší páteři. Díky tomu si můžete užívat dlouhé hodiny odpočinku bez nepříjemných pocitů nepohodlí. Kromě toho čalounické popruhy umožňují zachovat tvar a vzhled nábytku. Díky nim si opěradlo zachovává svůj původní tvar a nedeformuje se ani nepadá.

opěradlo

silikonová vsádka

Další informace
Silikonová vsádka je inovativní řešení používané ve výplních opěradel čalouněného nábytku. Proč zvolit tuto technologii? Důvod je jednoduchý - poskytuje výjimečné pohodlí a luxusní dojem. Silikonová vsádka je mimořádně měkká a pružná a dokonale se přizpůsobí vaší siluetě. Díky tomu ucítíte, jak opěradlo nábytku dokonale podpírá a obepíná Vaše záda, a poskytuje tak neuvěřitelné pohodlí. Silikonová vsádka se navíc vyznačuje svou odolností a pružností, což znamená, že se ani po mnoha letech používání nedeformuje a neztrácí svou pružnost. Řešení, které poskytuje dlouhotrvající oporu a stálé pohodlí.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

Rozkládání

Ano

Delfin

Úložný prostor

ano

skříňka

Doplňkové vlastnosti

Nastavitelné opěrky hlavy

ano

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Rohová sedací souprava s funkcí spaní Ergo 2,5F-E-1HT/BK

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/rohova-sedaci-souprava-s-funkci-spani-ergo-2-5f-e-1ht-bk-p-34174-1634-1634.html