Popis výrobku

Hledáte ideální rozkládací pohovku pro Váš moderní obývací pokoj? Seznamte se s produktem - Rozkládací pohovka Amerykanka Jolka 120, šedý welwet Zetta 304, snadno čistitelný.

Tato pohovka se pyšní svým elegantním a moderním designem. Šedý welwetový potah dodává nábytku luxusní vzhled, který bude skvěle ladit s různými interiérovými styly. Navíc, díky snadno čistitelnému materiálu, je tento kus nábytku ideální pro domácnosti s dětmi nebo zvířaty.

Pohovka Amerykanka Jolka 120 je vyrobena z kvalitního dřeva a je vybavena pohodlným sedákem z polyuretanové pěny T30. S rozměry 133 x 84 x 101 cm a hloubkou spací plochy 120 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné sezení i spánek. Navíc, výška sedadla 42 cm zajišťuje optimální komfort při sezení.

Tento výrobek se vyznačuje také praktickou funkcí - má výsuvný vozík se systémem Klik-Klak pro snadné rozkládání. A co je nejlepší? Tato pohovka má i úložný prostor! Skrývá skříňku, která je ideální pro ukládání ložního prádla nebo jiných drobností. Takže nejenže získáte stylový a pohodlný kus nábytku, ale také řešení pro úsporu místa v Vašem domově.

Vlastnosti produktu:

 • Odolná dřevěná konstrukce → přináší dlouhou životnost a stabilitu. Tato pohovka se stane středobodem vašeho obývacího pokoje na mnoho let.
 • Pohodlné sedadlo z polyuretanové pěny T30 → poskytuje výjimečný komfort při sezení. Po náročném dni se můžete těšit na relaxaci v pohodlí této pohovky.
 • Praktický úložný prostor → umožňuje ukládání polštářů, dek a dalších předmětů. Udržujte svůj obývací pokoj vždy uklizený a organizovaný.
 • Snadno rozkladatelný systém Klik-Klak → umožňuje rychlé a snadné přeměnění pohovky na lůžko pro hosty. Ideální řešení pro návštěvy, které zůstávají přes noc.

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 133 cm,

 • wysokość

  výška: 84 cm,

 • głębokość

  hloubka: 101 cm,

 • Spací plocha: 190 x 120 cm,

 • Výška sedáku: 42 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Barva

šedá

Typ

Zetta 304

Vlastnosti

snadno čistitelný materiál

Skupina

samet

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

sedák

Bonellovy pružiny

Další informace
Bonellovy pružiny jsou inovativním řešením, které zajišťuje odolnost výplní sedadel čalouněného nábytku. Každá pružina je samostatně zabalena a spojena se sousedními, což vytváří mimořádně stabilní strukturu. Díky tomu poskytuje sedadlo optimální oporu tělu, eliminuje pocit tvrdosti a zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti. Bonellovy pružiny se vyznačují vysokou pružností, která se promítá do pohodlí. Reagují na tlak, přizpůsobují se tvaru těla a poskytují optimální oporu pro každý kontaktní bod. Pružiny bonell jsou navíc mimořádně trvanlivé a odolné vůči deformaci. Jejich robustní konstrukce znamená, že si sedák zachovává svůj původní tvar po dlouhou dobu bez ohledu na intenzitu používání.

Rozkládání

ano

výsuvný vozík se systémem Klik-Klak

Úložný prostor

ano

skříňka

Rozměry

109/16/64 cm

Doplňkové vlastnosti

Mebel wolnostojący

ne

Poduszki

bez

Další modely ze stejné kolekce

ano

Montáž

Nevyžaduje se

plně smontovaný nábytek

Doplňující informace

výrobce připouští drobné rozdíly v rozměrech nábytku ± 2-3 cm.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Rozkládací pohovka Amerykanka Jolka 120 - šedý Zetta 304

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/rozkladaci-pohovka-amerykanka-jolka-120---sedy-zetta-304-p-160120-1634-1634.html