Popis výrobku

Vitrína W1S Prowansja

Vitrína Prowansja je model ideální zejména pro osoby, které ocení dobrý vkus a harmonickou linii prvků vybavení interiéru. Jeho charakteristickou vlastností je kontrastní barevné provedení ve spojení borovice andersen s dubem lefkas, které dodává lehkost a provensálský styl místnosti.

Nábytek umožňuje expozici nádoby nebo jiných ozdobných prvků, díky kterým celá kompozice bude mít výjimečný charakter. Nábytek je vyrobený z vysoce kvalitní laminované desky odolné vůči mechanickému poškození a vlivu slunečního záření. Tlustší rám přední části zajišťuje výjimečnou trvanlivost. 

Vysoká funkčnost modelu se bude líbit zákazníkům, kteří hledají praktický systémový nábytek. Díky atraktivní formě zajišťuje nejen vysokou užitečnost, ale také i zdobí interiér a dodává mu svěžest.   

 

Vlastnosti systému: 

 • vysoká kvalita laminované desky o tloušťce 16 mm 
 • rám přední části vyrobený z MDF desky o tloušťce 18 mm
 • střed přední části vyrobený z MDF lišt o tloušťce 10 mm
 • charakteristicky zdobené přední částí
 • tlustá deska 36-38 mm
 • odolnost vůči poškrábání a vlivu slunečního záření
 • kovové úchyty usnadňující přístup k předmětům
 • nábytek včetně návodů pro samostatnou montáž
 • prvky posílané v balících
 • moderní barevné spojení andersen/dub lefaks
 • velký úložný prostor
 • nábytek v provensálském stylu
 • stabilní konstrukce
 • záruka 2 roky

 

   

              atraktivní forma                                  dekorativní prvky                              praktické police

    

               stylové úchyty                                    prosklené prvky                                      tlustá deska


Schéma vnitřního uspořádání je zobrazeno na níže uvedeném obrázku:

Barevné provedení nábytku: Borovice andersen/ Dub lefkas

 

Kolekce Prowansja je spojení subtilně zdobeného systémového nábytku, kterého hlavní výhodou je navázání stylu na jihovýchodní region Francie. Spojení běleného dřeva - borovice andersen a tmavšího akcentu dubu lefkas oživí místnost a zajišťují svěžest a útulnou atmosféru každé kompozice. Subtilnost nábytku dodávají charakteristické přední části a originální úchyty, které zvyšují atraktivnost jednotlivých prvků kolekce. Podélné lišty obohacují kompozici, díky které zdůrazníte idylickou atmosféru interiéru. 

 

Nábytek je dostupný také ve verzi do ložnice. Podívejte se na ostatní nabídky obchodu!

  

Těšíme se na Váš nákup! 

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • šířka: 50 cm,

 • výška: 198 cm,

 • hloubka: 43 cm,

Více parametrů

barevné provedení

Barva - vrchní kryt

dub lefkas

Barva čelní části

borovice andersen

Barva korpusu

borovice andersen

Barva zadní strany

dub lefkas

Provedení

čelní části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

čelní části

sklo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost skla jako suroviny pro výrobu nábytkových čel. Skleněná čela jsou synonymem moderního designu a vysoké kvality. Sklo je nejen mimořádně estetické, ale také odolné a snadno se čistí. Díky svému hladkému povrchu se snadno čistí a je odolné vůči skvrnám nebo poškrábání. Je ideálním řešením pro ty, kteří ve svých interiérech oceňují jednoduchost a krásu. Sklo navíc opticky zvětšuje prostor a dodává místnosti lehkost a jas. Lze jej také použít k podsvícení, čímž vzniká jedinečný vizuální efekt.

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

Typ přední části

rýhované

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s rýhovaným čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Drážkované čelo nábytku je nejen krásné, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s rýhovaným nábytkovým čelem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

Provedení

Zásuvkové pojezdy

kuličkové pojezdy

Vybavení

Počet dvířek

1

Počet polic

3

Počet prohlubní

4

Počet zásuvek

1

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

17 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

44 cm x 14 cm x 53 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

29 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

46 cm x 5 cm x 197 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

1 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

15 cm x 5 cm x 48 cm

Hodnocení zákazníků

/vitrina-prowansja-w1s---borovice-andersen-p-13808-1092-1064.1092.html