Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 223 cm,

  • výška: 87/71 cm,

  • hloubka: 102 cm,

  • Spací plocha: 138 x 190 cm,

  • Výška sedu: 42 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Skupina

samet

Vlastnosti

snadno čistitelný materiál

Barva

šedá

Typ

Cloud 83

Provedení

opěradlo

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením, které poskytuje bezkonkurenční pohodlí a odolnost čalouněného nábytku. Díky své pružnosti a odolnosti vlnité pružiny účinně tlumí tlak, poskytují vynikající oporu zad a optimálně se přizpůsobují tělu. Použití vlnitých pružin ve výplních opěradel čalouněného nábytku má mnoho výhod. Zaprvé zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti uživatele, což vede k lepší podpoře páteře a zabraňuje vzniku nepříjemných tlakových bodů. Kromě toho jsou vlnité pružiny mimořádně trvanlivé a odolné proti deformaci. Díky nim si nábytek zachovává svůj původní tvar a vzhled po mnoho let používání.

opěradlo

polyuretanová pěna T30

Další informace
Polyuretanová pěna T30 je materiál s vynikající hustotou a pružností. Díky své hustotě a pružnosti se tato pěna dokonale přizpůsobuje tvaru těla, poskytuje optimální oporu páteři a snižuje tlak na záda. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vysokou odolností, což znamená, že si opěradlo nábytku zachová své vlastnosti po dlouhou dobu.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

nožičky

umělá hmota

Další informace
Objevte revoluční řešení pro svůj interiér - nábytek s plastovými nohami. Naše nohy poskytují nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod. Zaprvé, jejich lehká konstrukce usnadňuje přemisťování nábytku, což je užitečné zejména při úklidu nebo přestavování. Za druhé, umělá hmota je odolná vůči vlhkosti a skvrnám, takže se nohy snadno čistí. Nemusíte se obávat ani o trvanlivost - naše nohy jsou pevné, stabilní a odolné proti poškození.

Rozkládání

ano

DL

Úložný prostor

Rozměry

178/20/58 cm

ano

skříňka

Doplňkové vlastnosti

volně stojící nábytek

ano

Ilość poduszek

3

Polštáře

na zip

Montáž

Nevyžaduje se

plně smontovaný nábytek

Doplňující informace

výrobce připouští drobné rozdíly v rozměrech nábytku ± 2-3 cm.

Hodnocení zákazníků

/gauc-rozkladaci-do-obyvaciho-pokoje-karien---sedy-cloud-83--vysoce-elasticna-pur-pena-hr-p-154991-1634-1634.html