Popis výrobku

Křeslo s nastavitelnou opěrkou hlavy Salmo

Nabízený model křesla do obývacího Salmo okouzlí dokonce i nejnáročnější zákazníky. Atraktivní design produktu zdůrazňuje výjimečné pohodlí odpočinku. Nastavitelná opěrka hlavy umožní libovolnou pozici těla.
 
Model můžete vyrobit jak v přírodní kůži, tak i v látce, díky čemuž ho snadno přizpůsobíte k požadavkům každé místnosti. Pevná konstrukce křesla je založená na vlnitých pružinách a vysoce kvalitních pěnách, což zajistí dlouholetou spokojenost s nákupem. 

Vlastnosti produktu: 

 • typ: křeslo pro jednu osobu
 • moderní design
 • solidní provedení
 • nastavitelná opěrka hlavy
 • výška sedáku 49 cm
 • luxusní komfort odpočinku
 • možnost provedení v potahové látce nebo přírodní kůži
 • možnost výběru barevného provedení nožek
   
 

               pohodlné sedadlo                            nastavitelné opěrky hlavy                         modní prošívání 


Provedení:

 • sedadlo - vlnité pružiny typu A (plochá pružina, šipka ohnutí do cca 6 cm - u této pružiny sedadlo je tužší - práce na krátkém úseku + polyuretanová pěna), vysoce elastická pěna + polyuretanová pěna.
 • opěradlo - elastické pásy + polyuretanová pěna
 • potahová látka - možnost stvoření, díky výběru látky v konfigurátoru. Pamatujte na to, že v závislosti na druhu materiálu existují příplatky. 
 • nožky - dřevěné
 • výrobce připouští menší rozdíly v rozměrech uvedeného nábytku ± 5 cm

 

Podívejte se na plnou kolekci Salmo od Bydgoský Nábytek:

 
 

 

související kategorie čalounického nábytku: 

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 109 cm,

 • wysokość

  výška: 93 - 107 cm,

 • głębokość

  hloubka: 103 cm,

 • Výška sedáku: 49 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Možnost výběru

barevné provedení

Barva nožiček

volitelné

Provedení

sedák

vysoce elastická pěna HR

Další informace
Objevte bezkonkurenční pohodlí a trvanlivost s nábytkem do obývacího pokoje s vysoce elastickým pěnovým sedákem HR. Vysoce elastická pěna HR je materiál s vynikající pružností, který se přizpůsobí Vašemu tělu a poskytuje mu ideální oporu. Kromě toho se vyznačuje výjimečnou odolností - nedeformuje se a její vlastnosti po použití znovu získají původní tvar. Výsledkem je, že nábytek do obývacího pokoje se sedákem z vysoce elastické pěny HR bude dlouho odolný, měkký a pružný.

sedák

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pásy pružného materiálu, které jsou strategicky umístěny v čalounění sedadla. Jejich hlavní výhodou je, že zajišťují dostatečné napětí a pružnost, což se projevuje trvalou podporou těla. Zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti uživatele na celou plochu sedadla, čímž eliminují tlak na jednotlivé body. Popruhy čalounění také přispívají k odolnosti sedadla. Díky nim si nábytek zachovává svou původní podobu po mnoho let. Čalounické pásy zabraňují deformaci a poskytují dlouhodobou oporu a pohodlí.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

sedák

polyuretanová pěna

opěradlo

polyuretanová pěna

Rozkládání

Ne

Doplňkové vlastnosti

Nastavitelné opěrky hlavy

ano

Montáž

vlastní

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Křeslo s nastavitelnou opěrkou hlavy Salmo

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/kreslo-s-nastavitelnou-operkou-hlavy-salmo-p-34872-1634-1634.html