Popis výrobku

Hledáte dokonalou dřevěnou postel pro vaše dítě? Seznamte se s Alvins DP 002, dokonalým řešením pro každou dětskou ložnici.

Alvins DP 002 je nejen stylovým doplňkem do dětského pokoje, ale také praktickým řešením pro každodenní použití. Její elegantní černé provedení a dřevěná konstrukce dodávají interiéru teplý a útulný vzhled.

Tato postel je navržena s ohledem na pohodlí a funkčnost. S rozměry 197 x 74 x 97 cm nabízí dostatek prostoru pro pohodlný spánek, zatímco rozměr pro matraci 90x190 cm zajišťuje, že vaše dítě bude mít dostatek místa pro odpočinek. Dvě zásuvky poskytují praktické úložné prostory pro hračky nebo oblečení.

Alvins DP 002 je navíc snadno sestavitelná, což znamená, že ji můžete mít připravenou k použití v žádném okamžiku. Její dřevěná konstrukce zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.

Vlastnosti produktu:

  • Stylový design → Černé provedení a dřevěná konstrukce dodávají interiéru teplý a útulný vzhled.
  • Funkčnost → Rozměry 197 x 74 x 97 cm a rozměr pro matraci 90x190 cm zajišťují dostatek prostoru pro pohodlný spánek.
  • Praktické úložné prostory → Dvě zásuvky poskytují dostatek místa pro skladování hraček nebo oblečení.
  • Snadná montáž a dlouhá životnost → Postel je snadno sestavitelná a její dřevěná konstrukce zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 195 cm,

  • výška: 87 cm,

  • hloubka: 78 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Skupina

hrubá látka

Typ

Crown 2 Beige

Barva

béžová

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

Opěradlo

polyuretanová pěna T25

Další informace
Polyuretanová pěna T25 - ideální materiál používaný jako výplň opěradel čalouněného nábytku, který poskytuje jedinečné pohodlí a trvanlivost. Tato inovativní pěna poskytuje vynikající oporu zad a pohodlí při dlouhých hodinách sezení. Díky své střední tvrdosti se polyuretanová pěna T25 dokonale přizpůsobí tvaru těla a poskytuje optimální oporu páteři. Díky její trvanlivosti a pružnosti si opěradlo nábytku zachovává svůj původní tvar po mnoho let, aniž by se deformovalo. Pěna T25 je navíc odolná proti oděru a poškození, což zaručuje dlouhodobé používání nábytku.

Zásuvka

boky z laminované desky

Zásuvka

Dno ze sololitu

Rozkládání

Ne

Úložný prostor

ano

zásuvka

Doplňkové vlastnosti

Typ polštáře

odnímatelný

Počet polštářů

2

Hodnocení zákazníků

/pohovka-ke-sklapeci-posteli-elegantia-160-cm---crown-2-beige-p-152608-1634-1634.html