Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 270 cm,

  • výška: 80/110 cm,

  • hloubka: 205 cm,

  • Spací plocha: 190 x 130 cm,

  • Výška sedu: 44 cm,

Více parametrů

Typ sedací soupravy

L

pravostranný

Materiál čalounění

Skupina

samet

Vlastnosti

snadno čistitelný materiál

Kolor

beżowy

barevné provedení

Barevné provedení nožiček

stříbrné

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

Opěradlo

polyuretanová pěna T23

opěradlo

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pružné pásy materiálu, které se používají při vyplňování zadní části čalouněného nábytku. Jsou klíčovým prvkem, který zajišťuje nejen výjimečné pohodlí, ale také odolnost a dlouhou životnost výrobku. Proč si pořídit nábytek s výplní opěradla z čalounických popruhů? V první řadě poskytují čalounické popruhy vynikající oporu zad. Díky své elasticitě a pružnosti rovnoměrně rozkládají váhu Vašeho těla a poskytují optimální oporu Vaší páteři. Díky tomu si můžete užívat dlouhé hodiny odpočinku bez nepříjemných pocitů nepohodlí. Kromě toho čalounické popruhy umožňují zachovat tvar a vzhled nábytku. Díky nim si opěradlo zachovává svůj původní tvar a nedeformuje se ani nepadá.

opěradlo

dřevovláknitá deska

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

sedák

plsť

Sedák

netkaná nadýchaná textilie

Další informace
gramáž 200

sedák

deska MDF

Sedák

polyuretanová pěna T28/35

nožičky

kovové

Další informace
Přesvědčte se o spolehlivosti a moderním designu nábytku s kovovými nohami. Tyto pevné a stylové nohy dodají vašemu interiéru jedinečný nádech. Zajišťují stabilitu a odolnost, takže se z nábytku můžete těšit po mnoho let. Kovové nohy se také snadno čistí a udržují hygienu v okolí nábytku - stačí je otřít vlhkým hadříkem. Jejich minimalistický design se navíc dokonale hodí k různým stylům interiéru, od moderního až po industriální.

Rozkládání

Ano

Delfin

Úložný prostor

ano

skříňka

Doplňkové vlastnosti

Nastavitelné opěrky hlavy

ano

Doplňující informace

výrobce připouští drobné rozdíly v rozměrech nábytku ± 2-3 cm.

Hodnocení zákazníků

/rohova-sedaci-souprava-prava-rozkladaci-zelubia---bezova-castel-15-p-161619-1634-1634.html