Popis výrobku

Hledáte dokonalý rozkládací gauč, který se stane skvělou součástí vašeho interiéru? Seznamte se s pohovkou rozkladací Amerykanka Jolka 85 - Zelený welwet latwoczyszczacy Zetta 298.

Tento jednomístný gauč je skvělým řešením pro ty, kteří oceňují komfort a design. Jeho zelený sametový potah dodá vašemu interiéru luxusní vzhled, zatímco jeho kompaktní rozměry (98 x 93 x 100 cm) umožňují efektivní využití prostoru.

Pohovka je vyrobena z kvalitního dřeva, což zaručuje její dlouhou životnost. Sedák a opěradlo jsou vyplněny pohodlnou polyuretanovou pěnou T30, která zajišťuje optimální podporu těla a pohodlí. Navíc, tento gauč je vybavený výsuvným vozíkem se systémem Klik-Klak, což usnadňuje jeho rozkládání.

Kromě toho, tento gauč disponuje také praktickým úložným prostorem, který je ideální pro ukládání polštářů, dek a dalších předmětů. Jeho nožičky jsou vyrobeny z umělé hmoty a jsou na kolečkách, což usnadňuje jeho přemisťování. A co je nejlepší? Jeho snadno čistitelný materiál znamená, že udržování tohoto gauče v čistotě je hračka.

Vlastnosti produktu:

 • Snadno čistitelný materiál → Zelený welwet latwoczyszczacy Zetta 298 je nejen elegantní, ale také praktický. Jeho snadno čistitelná povrchová úprava znamená, že se nemusíte obávat nečistot nebo skvrn. Tento materiál je ideální pro domácnosti s dětmi nebo domácími mazlíčky.
 • Pohodlné rozměry → S rozměry 98 x 93 x 100 cm, tato pohovka poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci, aniž by zabrala příliš mnoho místa ve vašem obývacím pokoji. Její kompaktní velikost ji činí ideální volbou pro menší byty nebo studiové byty.
 • Dřevěná konstrukce → Tato pohovka je vyrobena z kvalitního dřeva, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost. Dřevěná konstrukce také dodává tomuto kusu nábytku přírodní a teplý vzhled, který se snadno hodí do různých dekoračních stylů.
 • Uložný prostor → Tato pohovka obsahuje skříňku pro uložení, což znamená, že můžete ušetřit místo tím, že v ní uložíte své knihy, ovladače, polštáře nebo cokoli jiného, co potřebujete mít po ruce.

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 98 cm,

 • wysokość

  výška: 93 cm,

 • głębokość

  hloubka: 100 cm,

 • Spací plocha: 190 x 85 cm,

 • Výška sedáku: 42 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Barva

zelená

Typ

Zetta 298

Vlastnosti

snadno čistitelný materiál

Skupina

samet

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

sedák

Bonellovy pružiny

Další informace
Bonellovy pružiny jsou inovativním řešením, které zajišťuje odolnost výplní sedadel čalouněného nábytku. Každá pružina je samostatně zabalena a spojena se sousedními, což vytváří mimořádně stabilní strukturu. Díky tomu poskytuje sedadlo optimální oporu tělu, eliminuje pocit tvrdosti a zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti. Bonellovy pružiny se vyznačují vysokou pružností, která se promítá do pohodlí. Reagují na tlak, přizpůsobují se tvaru těla a poskytují optimální oporu pro každý kontaktní bod. Pružiny bonell jsou navíc mimořádně trvanlivé a odolné vůči deformaci. Jejich robustní konstrukce znamená, že si sedák zachovává svůj původní tvar po dlouhou dobu bez ohledu na intenzitu používání.

opěradlo

polyuretanová pěna T30

Další informace
Polyuretanová pěna T30 je materiál s vynikající hustotou a pružností. Díky své hustotě a pružnosti se tato pěna dokonale přizpůsobuje tvaru těla, poskytuje optimální oporu páteři a snižuje tlak na záda. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vysokou odolností, což znamená, že si opěradlo nábytku zachová své vlastnosti po dlouhou dobu.

opěradlo

Bonellovy pružiny

Další informace
Bonellovy pružiny jsou dokonalým řešením, které Vám zajistí jedinečné pohodlí. Tyto jedinečně tvarované pružiny se přesně přizpůsobí vašemu tělu a poskytují optimální oporu pro záda. Díky své pružnosti bonellovy pružiny reagují na Vaše pohyby, přizpůsobují se Vaší postavě a poskytují Vám optimální pohodlí. Jejich jedinečná struktura také zajišťuje dobré odvětrávání. Kromě toho jsou bonellovy pružiny trvanlivé a odolné vůči deformaci, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let.

nožičky

umělá hmota

Další informace
Objevte revoluční řešení pro svůj interiér - nábytek s plastovými nohami. Naše nohy poskytují nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod. Zaprvé, jejich lehká konstrukce usnadňuje přemisťování nábytku, což je užitečné zejména při úklidu nebo přestavování. Za druhé, umělá hmota je odolná vůči vlhkosti a skvrnám, takže se nohy snadno čistí. Nemusíte se obávat ani o trvanlivost - naše nohy jsou pevné, stabilní a odolné proti poškození.

Typ nožičky

na kolečkách

Další informace
Zažijte novou definici pohodlí a funkčnosti s nábytkem na kolečkách. Tento inovativní nábytek vám poskytne bezkonkurenční mobilitu a snadnou přestavitelnost, díky čemuž si můžete svůj prostor libovolně uspořádat podle svých potřeb. Nemusíte se obávat obtížného přemisťování těžkého nábytku - díky kolečkům jej můžete přemisťovat bez námahy. Nábytek na kolečkách se navíc skvěle hodí do mnoha místností - obývacího pokoje, kanceláře nebo dětského pokoje. Je ideálním řešením pro ty, kteří ocení flexibilitu a možnost změny uspořádání.

Rozkládání

ano

výsuvný vozík se systémem Klik-Klak

Úložný prostor

ano

skříňka

Doplňkové vlastnosti

Mebel wolnostojący

ne

Poduszki

bez

Další modely ze stejné kolekce

ano

Montáž

Nevyžaduje se

plně smontovaný nábytek

Doplňující informace

výrobce připouští drobné rozdíly v rozměrech nábytku ± 2-3 cm.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Rozkládací pohovka Amerykanka Jolka 85 - Zelený Zetta 298

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/rozkladaci-pohovka-amerykanka-jolka-85---zeleny-zetta-298-p-160111-1634-1634.html