Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 210 cm,

  • výška: 95 cm,

  • hloubka: 96 cm,

  • Spací plocha: 190 x 140 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Možnost výběru

Provedení

sedák

vysoce elastická pěna HR

Další informace
Objevte bezkonkurenční pohodlí a trvanlivost s nábytkem do obývacího pokoje s vysoce elastickým pěnovým sedákem HR. Vysoce elastická pěna HR je materiál s vynikající pružností, který se přizpůsobí Vašemu tělu a poskytuje mu ideální oporu. Kromě toho se vyznačuje výjimečnou odolností - nedeformuje se a její vlastnosti po použití znovu získají původní tvar. Výsledkem je, že nábytek do obývacího pokoje se sedákem z vysoce elastické pěny HR bude dlouho odolný, měkký a pružný.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

Vysoce elastická pěna HR

Další informace
Zažijte jedinečné pohodlí a vynikající oporu díky vysoce elastické pěně HR. Jedná se o materiál s výjimečnou pružností a přizpůsobivostí, který poskytuje jedinečný zážitek ze sezení. Vysoce pružná pěna HR se vyznačuje rychlým návratem do původního tvaru, což zajišťuje odolnost a dlouhotrvající optimální pohodlí. Její vynikající vlastnosti zmírňují tlak na záda a snižují tlak na kontaktní body, což se projevuje znatelnou úlevou a uvolněním. Pěna HR je navíc odolná vůči deformaci, což znamená, že si kus nábytku z ní vyrobený zachovává vysokou kvalitu a pohodlí po dlouhou dobu. Výběrem kusu nábytku s HR pěnou s vysokou pružností investujete do spolehlivosti, trvanlivosti a výjimečné ergonomie.

Rozkládání

ano

DL

Úložný prostor

ano

Doplňkové vlastnosti

Počet polštářů

5

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

57 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

73 cm x 39 cm x 191 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

21 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

67 cm x 20 cm x 191 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

16 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

57 cm x 21 cm x 94 cm

Hodnocení zákazníků

/gauc-s-funkci-spani-coria-p-150573-1634-1634.html