Rozměry a parametry

Rozměry

  • szerokość

    šířka: 91 cm,

  • wysokość

    výška: 107 cm,

  • głębokość

    hloubka: 94 cm,

  • Výška sedáku: 47 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Barva

tmavě zelená

Typ

Adore 156 Hunter

barevné provedení

Barva nožiček

dub

Provedení

sedák

vysoce elastická pěna HR

Další informace
Objevte bezkonkurenční pohodlí a trvanlivost s nábytkem do obývacího pokoje s vysoce elastickým pěnovým sedákem HR. Vysoce elastická pěna HR je materiál s vynikající pružností, který se přizpůsobí Vašemu tělu a poskytuje mu ideální oporu. Kromě toho se vyznačuje výjimečnou odolností - nedeformuje se a její vlastnosti po použití znovu získají původní tvar. Výsledkem je, že nábytek do obývacího pokoje se sedákem z vysoce elastické pěny HR bude dlouho odolný, měkký a pružný.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

opěradlo

vysoce elastická pěna HR

Další informace
Tato inovativní pěna poskytuje optimální oporu páteři a přizpůsobuje se tělu, čímž zajišťuje maximální pohodlí při dlouhodobém sezení. Kromě toho se tato pěna vyznačuje vynikající odolností proti deformaci a trvanlivostí, což zaručuje, že volnočasový nábytek se sedákem HR vydrží mnoho let, aniž by ztratil své vlastnosti. Výběrem volnočasového nábytku s takovým sedákem si zákazníci mohou být jisti, že investují do výrobku špičkové kvality, který jim bude poskytovat bezkonkurenční pohodlí a spokojenost po mnoho let.

opěradlo

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pružné pásy materiálu, které se používají při vyplňování zadní části čalouněného nábytku. Jsou klíčovým prvkem, který zajišťuje nejen výjimečné pohodlí, ale také odolnost a dlouhou životnost výrobku. Proč si pořídit nábytek s výplní opěradla z čalounických popruhů? V první řadě poskytují čalounické popruhy vynikající oporu zad. Díky své elasticitě a pružnosti rovnoměrně rozkládají váhu Vašeho těla a poskytují optimální oporu Vaší páteři. Díky tomu si můžete užívat dlouhé hodiny odpočinku bez nepříjemných pocitů nepohodlí. Kromě toho čalounické popruhy umožňují zachovat tvar a vzhled nábytku. Díky nim si opěradlo zachovává svůj původní tvar a nedeformuje se ani nepadá.

opěradlo

silikonová vsádka

Další informace
Silikonová vsádka je inovativní řešení používané ve výplních opěradel čalouněného nábytku. Proč zvolit tuto technologii? Důvod je jednoduchý - poskytuje výjimečné pohodlí a luxusní dojem. Silikonová vsádka je mimořádně měkká a pružná a dokonale se přizpůsobí vaší siluetě. Díky tomu ucítíte, jak opěradlo nábytku dokonale podpírá a obepíná Vaše záda, a poskytuje tak neuvěřitelné pohodlí. Silikonová vsádka se navíc vyznačuje svou odolností a pružností, což znamená, že se ani po mnoha letech používání nedeformuje a neztrácí svou pružnost. Řešení, které poskytuje dlouhotrvající oporu a stálé pohodlí.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

Rozkládání

Ne

Hodnocení zákazníků

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/kreslo-odpocinkove-henry---zeleny-samet-adore-hunter-156---nohy-dub-p-158470-1634-1634.html