Rozměry a parametry

Rozměry

  • szerokość

    šířka: 175 cm,

  • wysokość

    výška: 87 cm,

  • głębokość

    hloubka: 78 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Kolor

beżowy

Skupina

žinylka

Typ

Rosario 461

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

opěradlo

polyuretanová pěna T25

Další informace
Polyuretanová pěna T25 - ideální materiál používaný jako výplň opěradel čalouněného nábytku, který poskytuje jedinečné pohodlí a trvanlivost. Tato inovativní pěna poskytuje vynikající oporu zad a pohodlí při dlouhých hodinách sezení. Díky své střední tvrdosti se polyuretanová pěna T25 dokonale přizpůsobí tvaru těla a poskytuje optimální oporu páteři. Díky její trvanlivosti a pružnosti si opěradlo nábytku zachovává svůj původní tvar po mnoho let, aniž by se deformovalo. Pěna T25 je navíc odolná proti oděru a poškození, což zaručuje dlouhodobé používání nábytku.

Zásuvka

boky z laminované desky

Zásuvka

Dno ze sololitu

Rozkládání

Ne

Úložný prostor

ano

zásuvka

Doplňkové vlastnosti

Typ polštáře

odnímatelný

Počet polštářů

2

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Pohovka ke sklápěcí posteli Elegantia 140 cm - Rosario 461

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/pohovka-ke-sklapeci-posteli-elegantia-140-cm---rosario-461-p-152579-1634-1634.html