Popis výrobku

Hledáte dokonalou rohovou sedací soupravu pro váš moderní obývací pokoj? Seznamte se s produktem - Rohová sedací souprava Milaro s funkcí spaní na pravé straně - Hnědý samet Element 05.

Tato rohová sedací souprava Milaro je vizuálně ohromující. Její hnědý sametový potah typu Element 5 dodá vašemu interiéru luxusní vzhled. Její volně stojící design zaručuje flexibilitu při zařizování vašeho obývacího pokoje.

Nejen, že tato sedací souprava vypadá skvěle, ale je také vysoce funkční. S rozměry 254-272 x 88 x 167 cm nabízí dostatek prostoru pro pohodlné sezení a spaní. Je vyrobena z kvalitní borovice a umělé hmoty, což zaručuje její dlouhou životnost. Sedák je vyplněn polyuretanovou pěnou T25 pro maximální pohodlí.

Navíc tato sedací souprava Milaro má nastavitelné loketní opěrky a skříňku pro úložný prostor, což zvyšuje její praktičnost. S výškou sedadla 42 cm a výškou nohou 10 cm je tato sedací souprava ideální pro každodenní relaxaci a pohodlí.

Vlastnosti produktu:

  • Rohová sedací souprava Milaro s funkcí spaní pravá strana → Přináší luxus a pohodlí do vašeho obývacího pokoje. Její rozměry (254-272 x 88 x 167) jsou ideální pro větší prostory a poskytují dostatek místa pro relaxaci nebo přespání návštěvy.
  • Borovicový korpus a umělá hmota nožičky → Tato kombinace materiálů zaručuje dlouhou životnost a stabilitu sedací soupravy. Její design je navíc velmi moderní a elegantní, což oceníte při zařizování svého obývacího pokoje.
  • Polyuretanová pěna T25 sedák → Tento materiál je známý svou vysokou odolností a pružností, což zaručuje pohodlné sezení i ležení. Díky tomu je tato sedací souprava ideální volbou pro dlouhé večery strávené před televizí nebo s knihou.
  • Nastavitelné loketní opěrky a skříňka pro úložný prostor → Tyto funkce zvyšují praktičnost sedací soupravy. Můžete si pohodlně odložit ruku na loketní opěrku a v úložném prostoru můžete skladovat například polštáře, deky nebo časopisy.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 254-272 cm,

  • výška: 88 cm,

  • hloubka: 167 cm,

  • Spací plocha: 210 x 129 cm,

  • Výška nohou: 10

  • Výška sedu: 42 cm,

Více parametrů

Typ sedací soupravy

L

pravostranný

Materiál čalounění

Barva

hnědá

Typ

Element 5

Skupina

velur

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T25

Další informace
Objevte vynikající pohodlí a odolnost s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T25. Díky své speciální struktuře se polyuretanová pěna T25 dokonale přizpůsobí tvaru Vašeho těla, poskytne optimální oporu a správnou měkkost. Navíc je trvanlivá a odolná vůči deformaci, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Pokud si vyberete nábytek do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T25, investujete do spolehlivé kvality a dlouhotrvajícího pohodlí. Přijďte si vyzkoušet dokonalé pohodlí, které si přejete a zasloužíte. Váš odpočinek a spokojenost jsou pro nás prioritou.

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

sedák

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pásy pružného materiálu, které jsou strategicky umístěny v čalounění sedadla. Jejich hlavní výhodou je, že zajišťují dostatečné napětí a pružnost, což se projevuje trvalou podporou těla. Zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti uživatele na celou plochu sedadla, čímž eliminují tlak na jednotlivé body. Popruhy čalounění také přispívají k odolnosti sedadla. Díky nim si nábytek zachovává svou původní podobu po mnoho let. Čalounické pásy zabraňují deformaci a poskytují dlouhodobou oporu a pohodlí.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

sedák

vatelín

Další informace
Objevte jedinečné pohodlí a útulnost díky sedací soupravě do obývacího pokoje s vatelínem. Vatelín je druh výplňového materiálu, který se používá v čalouněném nábytku, včetně sedáků nábytku do obývacího pokoje. Jedná se o vláknitý materiál, obvykle vyrobený z polyesteru nebo směsi různých vláken, který má za úkol poskytnout sedačce měkkost, pohodlí a objem. Naše výplň poskytuje měkkost a pohodlí, po kterém toužíte po dlouhém dni. Naše sedací souprava z vatelínových vláken je navíc nejen výjimečně měkká, ale také trvanlivá a odolná proti oděru, což znamená, že Vám vydrží po mnoho let.

nožičky

umělá hmota

Další informace
Objevte revoluční řešení pro svůj interiér - nábytek s plastovými nohami. Naše nohy poskytují nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod. Zaprvé, jejich lehká konstrukce usnadňuje přemisťování nábytku, což je užitečné zejména při úklidu nebo přestavování. Za druhé, umělá hmota je odolná vůči vlhkosti a skvrnám, takže se nohy snadno čistí. Nemusíte se obávat ani o trvanlivost - naše nohy jsou pevné, stabilní a odolné proti poškození.

Korpus

borovice

Korpus

překližka

Rozkládání

Ano

Delfin

Úložný prostor

ano

skříňka

Doplňkové vlastnosti

volně stojící nábytek

ano

Nastavitelné loketní opěrky

ano

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

50 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

93 cm x 173 cm x 86 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

69 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

90 cm x 162 cm x 92 cm

Hodnocení zákazníků

/rohova-sedaci-souprava-milaro-s-funkci-spani-prava-strana---hnedy-samet-element-05-p-159802-1634-1634.html