Rozměry a parametry

Rozměry

  • szerokość

    šířka: 235 cm,

  • wysokość

    výška: 98 cm,

  • głębokość

    hloubka: 115 cm,

  • Spací plocha: 200 x 160 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Možnost výběru

barevné provedení

Barva nožiček

volitelné

Provedení

sedák

vysoce elastická pěna HR

Další informace
Objevte bezkonkurenční pohodlí a trvanlivost s nábytkem do obývacího pokoje s vysoce elastickým pěnovým sedákem HR. Vysoce elastická pěna HR je materiál s vynikající pružností, který se přizpůsobí Vašemu tělu a poskytuje mu ideální oporu. Kromě toho se vyznačuje výjimečnou odolností - nedeformuje se a její vlastnosti po použití znovu získají původní tvar. Výsledkem je, že nábytek do obývacího pokoje se sedákem z vysoce elastické pěny HR bude dlouho odolný, měkký a pružný.

sedák

vlnité pružiny

Další informace
Vlnité pružiny jsou inovativním řešením výplně sedadel čalouněného nábytku. Vyznačují se výjimečnou pružností a trvanlivostí a poskytují bezkonkurenční pohodlí a dlouhotrvající oporu. Přizpůsobují se Vašemu tělu, rovnoměrně rozkládají hmotnost a eliminují tlak na kontaktní body. Vlnité pružiny navíc zajišťují vynikající ventilaci. Vlnité pružiny jsou nejlepším řešením pro ty, kteří si cení pohodlí, odolnosti a relaxačního odpočinku.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

Vysoce elastická pěna HR

Další informace
Zažijte jedinečné pohodlí a vynikající oporu díky vysoce elastické pěně HR. Jedná se o materiál s výjimečnou pružností a přizpůsobivostí, který poskytuje jedinečný zážitek ze sezení. Vysoce pružná pěna HR se vyznačuje rychlým návratem do původního tvaru, což zajišťuje odolnost a dlouhotrvající optimální pohodlí. Její vynikající vlastnosti zmírňují tlak na záda a snižují tlak na kontaktní body, což se projevuje znatelnou úlevou a uvolněním. Pěna HR je navíc odolná vůči deformaci, což znamená, že si kus nábytku z ní vyrobený zachovává vysokou kvalitu a pohodlí po dlouhou dobu. Výběrem kusu nábytku s HR pěnou s vysokou pružností investujete do spolehlivosti, trvanlivosti a výjimečné ergonomie.

Rozkládání

ano

DL

Úložný prostor

ano

Doplňkové vlastnosti

Počet polštářů

2

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

70 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

96 cm x 48 cm x 206 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

22 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

70 cm x 23 cm x 203 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

26 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

59 cm x 17 cm x 117 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

26 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

59 cm x 17 cm x 117 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Gauč s funkcí spaní Bella

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/gauc-s-funkci-spani-bella-p-150566-1634-1634.html