Popis výrobku

Křeslo Walker

Hledáte nové křeslo? Máte rádi klasická řešení?  Vyberte si křeslo Walker!

Pokud stojíte před výběrem nového nábytku, který by doplnil Váš obývací pokoj, jste na správném místě! Křeslo Walker si díky svému klasickému designu najde cestu do většiny interiérů. Tento model odděluje obývací část, do které se budete rádi vracet s voňavou kávou a dobrou knihou. Zní to skvěle, že?

Tím to nekončí! Křeslo Walker je k dispozici v široké škále barev, ze kterých si můžete vybrat, a přizpůsobit si tak jeho vzhled.

Tak co, objednáváme si?

Vlastnosti křesla:

 • klasický design
 • nábytek má dřevěné dekorativní prvky
 • vysoké opěradlo
 • široké sedadlo
 • solidní konstrukce
 • možnost zvolit si typ předního pásku (pomačkaný nebo nepomačkaný)

Provedení produktu:

 • vyplnění sedadla - čalounické pásy - bonellová pružina. Více podrobností na téma vyplnění v čalouněném nábytku najdete na našem blogu,
 • možnost výběru potahové látky v konfigurátoru "vyberte si barevné provedení". Informujeme, že v závislosti na výběru druhu potahové látky se mohou účtovat příplatky,
 • výrobce připouští malé rozdíly v rozměrech přestaveného nábytku ± 2-3 cm   

Doporučujeme Vám také zhlédnout video o snadno čistitelných látkách:


 

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 92 cm,

 • wysokość

  výška: 95 cm,

 • głębokość

  hloubka: 95 cm,

 • Výška sedáku: 40 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Možnost výběru

barevné provedení

Barva dřevěných prvků

volitelné

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

sedák

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pásy pružného materiálu, které jsou strategicky umístěny v čalounění sedadla. Jejich hlavní výhodou je, že zajišťují dostatečné napětí a pružnost, což se projevuje trvalou podporou těla. Zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti uživatele na celou plochu sedadla, čímž eliminují tlak na jednotlivé body. Popruhy čalounění také přispívají k odolnosti sedadla. Díky nim si nábytek zachovává svou původní podobu po mnoho let. Čalounické pásy zabraňují deformaci a poskytují dlouhodobou oporu a pohodlí.

sedák

Bonellovy pružiny

Další informace
Bonellovy pružiny jsou inovativním řešením, které zajišťuje odolnost výplní sedadel čalouněného nábytku. Každá pružina je samostatně zabalena a spojena se sousedními, což vytváří mimořádně stabilní strukturu. Díky tomu poskytuje sedadlo optimální oporu tělu, eliminuje pocit tvrdosti a zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti. Bonellovy pružiny se vyznačují vysokou pružností, která se promítá do pohodlí. Reagují na tlak, přizpůsobují se tvaru těla a poskytují optimální oporu pro každý kontaktní bod. Pružiny bonell jsou navíc mimořádně trvanlivé a odolné vůči deformaci. Jejich robustní konstrukce znamená, že si sedák zachovává svůj původní tvar po dlouhou dobu bez ohledu na intenzitu používání.

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

Provedení

Dřevěné vložky

Doplňkové vlastnosti

Další modely ze stejné kolekce

ano

Doplňující informace

výrobce připouští drobné rozdíly v rozměrech nábytku ± 2-3 cm.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Křeslo odpočinkové Walker

4,60

star star star star star

5 hodnocení

22.08.2023
verified Ověřený nákup
star star star star star
Zboží dle našich představ
02.06.2023
verified Ověřený nákup
star star star star star
ano,velice spokojená! Příště jedině u vás!
22.05.2023
verified Ověřený nákup
star star star star star
Sedák by mohl být o 5 cm širší i delší jinak je vše v pořádku.
08.09.2022
verified Ověřený nákup
star star star star star
S kvalitou provedení jsem spokojen
22.09.2020
verified Ověřený nákup
star star star star star
Hodnocení bez komentáře.

Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/kreslo-odpocinkove-walker-p-299-1634-1634.html