Popis výrobku

Hledáte dokonalou pravou rohovou sedací soupravu do svého obývacího pokoje? Seznamte se s Lonigo Mini – hnědým kouzlem z řady Forever 63.

Tato sedací souprava je vizuálně přitažlivá díky svému modernímu a elegantnímu designu. Hnědá barva z řady Forever 63 dodává interiéru teplý a útulný pocit. Její rozměry 255 x 98 x 170 cm jí umožňují snadno zapadnout do každého obývacího pokoje.

Lonigo Mini je vyrobena z kvalitního dřeva a potažena materiálem vhodným pro zvířata, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost vůči poškrábání. Sedák a opěradlo jsou vyplněny polyuretanovou pěnou T30, která zajišťuje maximální pohodlí při sezení. Navíc je tato sedací souprava vybavena úložným prostorem a zásuvkou pro snadné skladování.

Montáž je snadná díky dílům s předem namontovanými zapadkami. Nohy z umělé hmoty jsou stabilní a odolné. Díky své volně stojící konstrukci můžete tuto sedací soupravu umístit kamkoliv v místnosti a vždy vypadá skvěle.

Vlastnosti produktu:

  • Praktický úložný prostor → skrytá zásuvka v rohové sedací soupravě Lonigo Mini je ideální pro ukládání ovladačů, časopisů nebo jiných drobností. Udržuje váš obývací pokoj organizovaný a bez nepořádku.
  • Odolný materiál → hnědý materiál Forever 63 je vhodný pro domácnosti se zvířaty. Je odolný proti škrábání a snadno se čistí, takže vaše sedací souprava vypadá jako nová i po letech používání.
  • Pohodlné sedení → polyuretanová pěna T30 v sedadle a opěradle zajišťuje maximální pohodlí při sezení. Ideální pro dlouhé večery u televize nebo při čtení knihy.
  • Flexibilní rozměry → s rozměry 255 x 98 x 170 cm se tato sedací souprava snadno vejde do většiny obývacích pokojů. Její pravostranný design také umožňuje flexibilní umístění v místnosti.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 255 cm,

  • výška: 98 cm,

  • hloubka: 170 cm,

  • Spací plocha: 200 x 120 cm,

Více parametrů

Typ sedací soupravy

L

pravostranný

Materiál čalounění

Barva

hnědá

Vlastnosti

materiál vhodný pro zvířata

Typ

Forever 63

Vlastnosti

hydrofobní materiál

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

sedák

Bonellovy pružiny

Další informace
Bonellovy pružiny jsou inovativním řešením, které zajišťuje odolnost výplní sedadel čalouněného nábytku. Každá pružina je samostatně zabalena a spojena se sousedními, což vytváří mimořádně stabilní strukturu. Díky tomu poskytuje sedadlo optimální oporu tělu, eliminuje pocit tvrdosti a zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti. Bonellovy pružiny se vyznačují vysokou pružností, která se promítá do pohodlí. Reagují na tlak, přizpůsobují se tvaru těla a poskytují optimální oporu pro každý kontaktní bod. Pružiny bonell jsou navíc mimořádně trvanlivé a odolné vůči deformaci. Jejich robustní konstrukce znamená, že si sedák zachovává svůj původní tvar po dlouhou dobu bez ohledu na intenzitu používání.

opěradlo

polyuretanová pěna T30

Další informace
Polyuretanová pěna T30 je materiál s vynikající hustotou a pružností. Díky své hustotě a pružnosti se tato pěna dokonale přizpůsobuje tvaru těla, poskytuje optimální oporu páteři a snižuje tlak na záda. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vysokou odolností, což znamená, že si opěradlo nábytku zachová své vlastnosti po dlouhou dobu.

nožičky

umělá hmota

Další informace
Objevte revoluční řešení pro svůj interiér - nábytek s plastovými nohami. Naše nohy poskytují nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod. Zaprvé, jejich lehká konstrukce usnadňuje přemisťování nábytku, což je užitečné zejména při úklidu nebo přestavování. Za druhé, umělá hmota je odolná vůči vlhkosti a skvrnám, takže se nohy snadno čistí. Nemusíte se obávat ani o trvanlivost - naše nohy jsou pevné, stabilní a odolné proti poškození.

Rozkládání

Ano

Delfin

Úložný prostor

ano

zásuvka

Doplňkové vlastnosti

volně stojící nábytek

ano

Další modely ze stejné kolekce

ano

Montáž

vlastní

díly s namontovanými zapadkami

Další informace
Jednotlivé komponenty jsou opatřeny západkami, které se přímo překrývají zasunutím jedné západky do druhé.

Hodnocení zákazníků

/rohova-sedaci-souprava-do-obyvaciho-pokoje-lonigo-mini-prava---hneda-forever-63-p-154836-1634-1634.html