Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 268 cm,

  • výška: 90 cm,

  • hloubka: 165 cm,

  • Výška nohou: 2,5

Více parametrů

Materiál čalounění

Možnost výběru

Provedení

Konstrukce

dřevo

opěradlo

vysoce elastická pěna HR

Další informace
Tato inovativní pěna poskytuje optimální oporu páteři a přizpůsobuje se tělu, čímž zajišťuje maximální pohodlí při dlouhodobém sezení. Kromě toho se tato pěna vyznačuje vynikající odolností proti deformaci a trvanlivostí, což zaručuje, že volnočasový nábytek se sedákem HR vydrží mnoho let, aniž by ztratil své vlastnosti. Výběrem volnočasového nábytku s takovým sedákem si zákazníci mohou být jisti, že investují do výrobku špičkové kvality, který jim bude poskytovat bezkonkurenční pohodlí a spokojenost po mnoho let.

sedák

vysoce elastická pěna HR

Další informace
Objevte bezkonkurenční pohodlí a trvanlivost s nábytkem do obývacího pokoje s vysoce elastickým pěnovým sedákem HR. Vysoce elastická pěna HR je materiál s vynikající pružností, který se přizpůsobí Vašemu tělu a poskytuje mu ideální oporu. Kromě toho se vyznačuje výjimečnou odolností - nedeformuje se a její vlastnosti po použití znovu získají původní tvar. Výsledkem je, že nábytek do obývacího pokoje se sedákem z vysoce elastické pěny HR bude dlouho odolný, měkký a pružný.

sedák

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pásy pružného materiálu, které jsou strategicky umístěny v čalounění sedadla. Jejich hlavní výhodou je, že zajišťují dostatečné napětí a pružnost, což se projevuje trvalou podporou těla. Zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti uživatele na celou plochu sedadla, čímž eliminují tlak na jednotlivé body. Popruhy čalounění také přispívají k odolnosti sedadla. Díky nim si nábytek zachovává svou původní podobu po mnoho let. Čalounické pásy zabraňují deformaci a poskytují dlouhodobou oporu a pohodlí.

nožičky

umělá hmota

Další informace
Objevte revoluční řešení pro svůj interiér - nábytek s plastovými nohami. Naše nohy poskytují nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod. Zaprvé, jejich lehká konstrukce usnadňuje přemisťování nábytku, což je užitečné zejména při úklidu nebo přestavování. Za druhé, umělá hmota je odolná vůči vlhkosti a skvrnám, takže se nohy snadno čistí. Nemusíte se obávat ani o trvanlivost - naše nohy jsou pevné, stabilní a odolné proti poškození.

Rozkládání

Ne

Úložný prostor

Ne

bez úložného prostoru

Funkce relaxu

ano

elektrická

Doplňkové vlastnosti

Nastavitelné opěrky hlavy

ano

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Hodnocení zákazníků

/rohova-sedaci-souprava-modulowy-camaro-s-elektricky-ovladanou-funkci-relax-p-156501-1634-1634.html