Popis výrobku

Hledáte ideální rozkládací pohovku, která by dokonale zapadla do vašeho interiéru? Seznamte se s naší rozkládací pohovkou Milen - Coral 82 / dřevo Olše.

Tato pohovka vás zaujme svým vícebarevným designem, který dodá vašemu obývacímu pokoji jedinečný a moderní vzhled. Coral WM 82 potah je nejen stylový, ale také velmi odolný a snadno se udržuje.

Milen je vyroben z kvalitního dřeva, které zaručuje dlouhou životnost a stabilitu. Sedák s Bonellovými pružinami a polyuretanové operadlo T25 poskytují maximální pohodlí při sezení. Rozměry 155 x 74 x 95 cm jsou ideální pro menší prostory, a přesto nabízí dostatek místa pro pohodlné sezení dvou osob.

Navíc tato pohovka disponuje výsuvným vozíkem s kontejnerem, což umožňuje snadné rozkládání a poskytuje praktický úložný prostor. Je dodávána v dílech s namontovanými zapadkami, takže montáž si zvládnete sami. A k tomu všemu dostanete ještě dva polštáře jako bonus!

Vlastnosti produktu:

  • Rozkládací pohovka Milen → Tato rozkládací pohovka je ideální řešení pro malé prostory. Díky svému praktickému designu se snadno promění z pohodlného sezení na útulné místo pro spaní, což je skvělé pro návštěvy nebo pro ty, kdo žijí v menších bytech.
  • Provedení konstrukce: dřevo → Dřevěná konstrukce zaručuje dlouhou životnost a stabilitu, což znamená, že tato pohovka bude sloužit po mnoho let. To je investice, která se vyplatí.
  • Provedení sedák: Bonellovy pružiny → Bonellovy pružiny jsou zárukou pohodlí. Tyto pružiny poskytují dokonalou podporu a pružnost, což znamená, že se na této pohovce budete cítit skvěle, ať už sedíte nebo ležíte.
  • Úložný prostor: skříňka → Tato pohovka je nejenom pohodlná, ale také praktická. Skříňka poskytuje dostatek místa pro uložení polštářů, peřin nebo cokoli jiného, co potřebujete mít po ruce. To ušetří místo a udrží váš obývací pokoj uklizený.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 155 cm,

  • výška: 74 cm,

  • hloubka: 95 cm,

  • Spací plocha: 200 x 118

Více parametrů

Materiál čalounění

Barva

vícebarevný

Typ

Coral WM 82

Možnost výběru

barevné provedení

Barva dřevěných prvků

olše

Provedení

Konstrukce

dřevo

Konstrukce

dřevotříska

sedák

Bonellovy pružiny

Další informace
Bonellovy pružiny jsou inovativním řešením, které zajišťuje odolnost výplní sedadel čalouněného nábytku. Každá pružina je samostatně zabalena a spojena se sousedními, což vytváří mimořádně stabilní strukturu. Díky tomu poskytuje sedadlo optimální oporu tělu, eliminuje pocit tvrdosti a zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti. Bonellovy pružiny se vyznačují vysokou pružností, která se promítá do pohodlí. Reagují na tlak, přizpůsobují se tvaru těla a poskytují optimální oporu pro každý kontaktní bod. Pružiny bonell jsou navíc mimořádně trvanlivé a odolné vůči deformaci. Jejich robustní konstrukce znamená, že si sedák zachovává svůj původní tvar po dlouhou dobu bez ohledu na intenzitu používání.

opěradlo

polyuretanová pěna T25

Další informace
Polyuretanová pěna T25 - ideální materiál používaný jako výplň opěradel čalouněného nábytku, který poskytuje jedinečné pohodlí a trvanlivost. Tato inovativní pěna poskytuje vynikající oporu zad a pohodlí při dlouhých hodinách sezení. Díky své střední tvrdosti se polyuretanová pěna T25 dokonale přizpůsobí tvaru těla a poskytuje optimální oporu páteři. Díky její trvanlivosti a pružnosti si opěradlo nábytku zachovává svůj původní tvar po mnoho let, aniž by se deformovalo. Pěna T25 je navíc odolná proti oděru a poškození, což zaručuje dlouhodobé používání nábytku.

Rozkládání

ano

výsuvný vozík s kontejnerem

Úložný prostor

ano

skříňka

Doplňkové vlastnosti

Mebel wolnostojący

ne

Typ polštáře

odnímatelný

Počet polštářů

2

Montáž

vlastní

díly s namontovanými zapadkami

Další informace
Jednotlivé komponenty jsou opatřeny západkami, které se přímo překrývají zasunutím jedné západky do druhé.

Hodnocení zákazníků

/rozkladaci-pohovka-milen---coral-82---olse-p-151366-1634-1634.html