Skříně do předsíně | nabytek-bogart.cz

Skříně do předsíně

Předsíň je místem, kterým do bytu vstupujete. Z ní je možné získat také první dojem podle toho, jak na vás místnost zapůsobí. I z tohoto důvodu je nutné věnovat pečlivý výběr nábytku a celého zařízení celé předsíně. Určitě je vhodné volit nábytek s ohledem na ostatní zařízení bytu, aby všechno dohromady tvořilo jednotný celek.


Z tohoto důvodu nabízíme v našem internetovém obchodě bohatý sortiment skříní do předsíně, z nichž je možné vybírat. Co u nás najdete? Skříně v různých barevných variantách a v různém designu - moderní, klasickém i nadčasovém.

Masiv, nebo lamino?

 

Co se materiálů týká, nejspíše budete vybírat mezi masivem a levnější varintou laminovanou dřevotřískou. Její výhodou je snadná údržba a množství dekorů lamina, které jsou na první pohled od masivu těžko k rozeznání. Ovšem, kdo nemá rád náhražky, vybere si přírodní dřevo, jenž dodá předsíni elegantní vzhled.


Pochopitelně je nutné počítat s tím, že nábytek z masivu je oproti tomu laminovanému dražší. Vyváží to však vysoká kvalita přírodního materiálu a jeho vzhled. Masiv je náročnější na údržbu, ale s vhodnými čisticími prostředky to není tak pracné. Při výběru čistidla je dobré se zaměřit na to, aby svými vlastnostmi co nejlépe vyhovovalo materiálu, na který ho chcete použít. Naštěstí jsou v drogeriích k dispozici různé varianty těchto čisticích prostředků, takže určitě nebude pro vás problém si vybrat.


Praktické skříně do předsíně

V každém bytě je jiný prostor v předsíni na umístění skříně. Někde se vejde poměrně široká skříň, jinde musíte s místem šetřit a vybírat mezi skříněmi, které jsou spíše uzší. Skříně do předsíně by měly hlavně být prostorné, abyste do nich na police mohli uložit všechno potřebné oblečení. Kromě zmíněných polic by součástí skříní měla být i tyč na ramínka. To je vlastně základním vybavením, které ke skříni neodmyslitelně patří.


Co se prostoru týká, nakonec stejně budete vycházet z toho, jaký máte k dispozici. Větší místo pro oděvy vám ovšem nabídne skříň, jež je dostatečně hluboká. I když bude poměrně úzká, protože jinou byste do předsíně ani nevměstnali, přesto do ní toho spoustu uložíte. V takovém případě možná ovšem stojí za úvahu, jestli by nebylo lepší pořídit skříň s posuvnými dveřmi. Tím by odpadla nutnost mít dostatek prostoru před skříní na otevírání dveří. Posuvné dveře jsou chytrou vychytávkou do místnosti, kde opravdu není moc místa.

 

Bílé skříně jako elegantní doplněk bytu

Hezky a moderně vypadá kombinace dvou odlišných barevných tónů – světlých a tmavších. Ostatně i výrobci na tento požadavek doby reagují, takže lze z čeho vybírat. Takový nábytek působí elegantně a chce to doladit jen několika doplňky, aby byl výsledný efekt co nejlepší. I v našem internetovém obchodě najdete skříně do předsíně v různých variantách – bílé, světlejší, tmavší i kombinované. Bílá skříň do předsíně se může jevit na první pohled jako náročná na údržbu, pokud ale zvolíte odolné lamino, není se čeho bát. Tento materiál totiž odolává zvýšené mechanické námaze a pro udržování čistoty stačí ho přetřít vlhkým hadříkem namočeným v čisticích prostředku.

 
 
více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 185